Na co se můžou závodníci na trati těšit?

„Závodníci se mohou těšit na ...

Celý článek

23. 10. 2017

Registrace ukončeny až ve čtvrtek

Možnost startovat za snížené startovné skončila 23. 10. 2017 v 23:00. Pokud však víte, že se závodu chcete zúčastnit, registrujte se i nadále a to do čtvrtka do 20:00. Startovné se hradí na prezentaci, nikoliv převodem, v plné výši tzn. (100 Kč na 10 a 5 km a 50 Kč na 1000 m). Dejte nám touto formou vědět, jestli chcete doklad o zaplacení.

Děkujeme.

16. 10. 2017

Finální verze propozic

Dnes byly vydány finální propozice. Ke změnám došlo v harmonogramu, prezentace jsou pro všechny do 9:30, vyhlašování bude operativně po odběhnutí kategorií, byl dodán plánek parkování a upravily se časy startů.

Finální propozice jsou ke stažení v odkazu nebo v sekci propozice.

propozice

19. 9. 2017

Zajímavost o kopci Trestný

Víte, proč je členění terénu, kde se běží závod tak zajímavé a neobvyklé?

Registrace

Dnes byly spuštěny registrace, vše je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat přes náš webový formulář a při platbě postupovat dle pokynů uvedených v propozicích.

A teď něco o trati

Start desítky a pětky se nachází před atletickým stadionem TJ jiskra Otrokovice. Závodníci zamíří kolem kurtů do míst, kde dříve bývaly piliňáky, ...

Celý článek

31. 8. 2017

Aktualizace propozic

Nově jsme snížili věkovou hranici v běhu na 5 km. To znamená, že nyní budou moci běžet pětikilometrovou trať i ročníky 2004 a dříve. Na spuštění registrací dále pracujeme.

Nové propozice s aktualizovanými kategoriemi jsou ke stažení v odkazu nebo v sekci propozice.

propozice

17. 8. 2017

Spuštění webových stránek

Dnes byly spuštěny webové stránky našeho nového závodu v přespolním běhu. Během příštích dnů zde budou zveřejněny propozice a spuštěna registrace.